Çarşamba, Mart 8, 2023
Muhasebe Günlükleri
Ana SayfaGündemElon Musk: Coca-Cola’yı da satın alıp içine tekrar kokain koyacağım

Elon Musk: Coca-Cola’yı da satın alıp içine tekrar kokain koyacağım

Twitter’ı satın alacağı kesinleştikten sonra platformda yapacağı değişikliklere değinen Elon Musk, “Şimdi de Coca-Cola’yı satın alıp içine tekrar kokain koyacağım” yazdı.

Twitter’ı satın almasının ardından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk, “Coca-Cola’yı satın alıp içine tekrar kokain koyacağım.” dedi.

Son zamanlarda Twitter’ı satın almasıyla gündemden düşmeyen ve Time dergisine de kapak olan Elon Musk’ın yaptığı paylaşımlar tartışma konusu olmaya devam ediyor.

Twitter’ı satın alacağı kesinleştikten sonra platformda yapacağı değişikliklere değinen Musk, “Şimdi de Coca-Cola’yı satın alıp içine tekrar kokain koyacağım” yazdı.

MAKSİMUM EĞLENCE!

Bir başka paylaşımda, ”Twitter’ı maksimum eğlence yapalım” yazan Musk, sosyal medya platformunda tıpkı Signal’deki gibi uçtan uca şifreleme olması gerektiğini savundu.

SİYASİ OLARAK TARAFSIZ OLSUN

Musk ayrıca, ”Twitter’ın halkın güvenini hak etmek için siyasi olarak tarafsız olması gerekiyor. Bu solu da sağı da eşit oranda üzmek anlamına geliyor” ifadelerini kullandı.

SON EKLENENLER
- Advertisment -
Muhasebe Günlükleri

EN ÇOK OKUNANLAR