Çarşamba, Mart 1, 2023
Muhasebe Günlükleri
Ana SayfaTeknoloji ve Yenilik DünyasıEnerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi 1. Verimlilik Ödülleri Yarışması için Hazırlıklar Başladı

Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi 1. Verimlilik Ödülleri Yarışması için Hazırlıklar Başladı

Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi kapsamında düzenlenecek 1. Verimlilik Ödülleri Yarışması başlıyor. Yarışma geleneksel hale getirilecek ve her yıl düzenlenecek.

Yılın en iyi enerji verimliliği, yılın en iyi enerji yöneticisi, yılın enerjisini en verimli üreten fabrikası, yılın en iyi yenilenebilir enerji projesi, yılın karbon salımı düşürme projesi kategorilerinde ilk üçe giren firmalara ödül verilecek. 

İLK BAŞVURU TARİHİ 2 OCAK

Yarışmanın ilk duyurusu 5-7 Ekim 2021 tarihleri arasında Viaport Marina Expo’da düzenlenecek olan 2.Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ve Sergisi’nde yapılacak.

1. Verimlilik Ödülleri için Zirvede değerlendirme kurulu belirlenecek. Yarışmaya katılım için ilk başvuru tarihi 2 Ocak 2022 olarak planlanıyor. Son tarih ise 31 Temmuz 2022. Bu tarihten başlayarak iki aylık değerlendirme sonucunda Ekim 2022 tarihinde düzenlenecek olan 3.Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ve Sergisi’nde ödül töreni düzenlenecek.

ÖDÜL VERİLECEK KATEGORİLER

•    Yılın en iyi enerji verimliliği projesi
•    Yılın en iyi enerji yöneticisi
•    Yılın enerjisini en verimli üreten fabrikası
•    Yılın en iyi yenilenebilir enerji projesi
•    Yılın karbon salımı düşürme projesi

Bu kategorilerde ilk üçe giren firmalar düzenlenecek törende ödüllerinin sahibi olacak. 

SON EKLENENLER
- Advertisment -
Muhasebe Günlükleri

EN ÇOK OKUNANLAR