Perşembe, Şubat 23, 2023
Muhasebe Günlükleri
Ana SayfaTeknoloji ve Yenilik DünyasıNetflix Türkiye üyelik ücretlerine zam yaptı

Netflix Türkiye üyelik ücretlerine zam yaptı

Dizi ve film platformu Netflix, Türkiye fiyatlarını yaklaşık yüzde 35 oranında artırdı. Yeni fiyat artışıyla Netflix’in ‘temel plan’ diye adlandırdığı paket 26,99 TL’den 37,99 TL’ye yükseldi.

Popüler dizi ve film platformu Netflix, Türkiye fiyatlarını yaklaşık yüzde 35 oranında artırdı. Yeni fiyat artışıyla birlikte Netflix’in ‘temel plan’ diye adlandırdığı tek ekran paketi 26,99 TL’den 37,99 TL’ye yükseldi.

40,99 TL olan ‘standart plan’ yani iki ekranlı plan 57,99 TL olarak güncellenirken, ‘özel plan’ diye tanımlanan 4 ekran ve UHD olan paketse 77,99 TL’ye çıktı. Aynı paketlerin yurt dışı versiyonlarında ise temel paket 9,90 dolar, iki ekranlı paket 15,50 dolar, 4 ekranlı paket 19,90 dolar.

‘TÜRKİYE’DEKİ ÜCRETLERİ GÜNCELLEMEMİZ GEREKİYOR’ 

Yapılan resmi açıklamada, “Günümüzde keyifli vakit geçirmek için her zamankinden daha fazla seçenek olduğunu biliyoruz. Bu nedenle üyelerimize sunduğumuz deneyimi daha da geliştirmek için aralıksız çalışıyoruz. Ancak geniş bir yelpazede en kaliteli içerikleri sunmaya ve Kulüp, Pera Palas’ta Gece Yarısı, Stranger Things gibi benzersiz yapımlara yatırım yapmaya devam edebilmek için Türkiye’deki ücretlerimizi güncellememiz gerekiyor. Her zaman olduğu gibi zengin içerik kütüphanemize eksiksiz erişim sağlayan üç üyelik seçeneği arasından bütçenize uygun bir plan seçebilirsiniz” denildi.

SON EKLENENLER
- Advertisment -
Muhasebe Günlükleri

EN ÇOK OKUNANLAR