Cuma, Şubat 24, 2023
Muhasebe Günlükleri
Ana SayfaTeknoloji ve Yenilik DünyasıWhatsApp’a üç yeni özellik geldi

WhatsApp’a üç yeni özellik geldi

WhatsApp, emoji, yüksek boyutlu dosya gönderimi ve sohbete daha fazla kişi ekleme gibi üç yeni özelliğini kullanıcılarına duyurdu.

WhatsApp, üç yeni özelliğini kullanıcılarına duyurdu.

WhatsApp’ın blog sayfası üzerinden yeni özellikleriyle ilgili yapılan detaylı açıklamada emoji ifadeler, yüksek boyutlu dosya gönderimi ve sohbetlere daha fazla kişinin katılımına ilişkin önemli detaylar paylaşıldı.

WhatsApp’ın yeni özellikleri şöyle:

EMOJİ İFADELER SON SÜRÜMDE

“Emoji ifadelerinin artık uygulamanın en son sürümünde mevcut olduğunu paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Gelecekte daha da geniş bir ifade yelpazesi ekleyerek ifadeleri geliştirmeye devam edeceğiz.”

2 GB’A KADAR DOSYALAR TEK SEFERDE GÖNDERİLEBİLECEK

“WhatsApp’tan boyutu 2 GB’a kadar olan dosyaları uçtan uca şifreleme özelliğiyle korunmuş olarak tek seferde gönderebilirsiniz. Daha önceki 100 MB limitine göre bu artışın küçük işletmeler ve okul grupları arasındaki işbirliği için yararlı olacağını düşünüyoruz. Daha büyük dosyalar için WiFi kullanmanızı öneriyoruz ve yükleme veya indirme sırasında aktarma işleminizin ne kadar süreceğini size bildirmek için bir sayaç görüntüleyeceğiz.”

WHATSAPP GRUBUNA 512 KİŞİ ALINABİLECEK

“Sürekli olarak aldığımız en önemli taleplerden biri, bir sohbete daha fazla kişi ekleme seçeneği oldu. Bu nedenle şimdi bir gruba 512 kişi ekleme özelliğini aşamalı olarak kullanıma sunuyoruz. Kullanıcıların bu güncellemeleri beğeneceğini umuyor ve yıl boyunca daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”

SON EKLENENLER
- Advertisment -
Muhasebe Günlükleri

EN ÇOK OKUNANLAR